Серед головних "ворогів" солодкі напої та продукти з вмістом цукру. Детальніше про шкідливі продукти розповідаємо у нашому матеріалі.

Корисно Безсоння, набряки, хронічна втома: як глисти виснажують наш організм

Яких продуктів варто уникати людям з діабетом

Перш за все Шарлотта Нортон порекомендувала виключити з раціону йогурти з фруктовими наповнювачами. Вони містять у своєму складі багато цукру. Вона також закликає уважно стежити за фруктами, які ви споживаєте:

Коли справа доходить до діабету, фрукти часто неправильно сприймають,
– розповідає медик.


Відмовтесь від сухофруктів / Фото Unsplash

Хворим на діабет варто уникати сухофруктів. Родзинки завдадуть лише шкоди вашому організму, проте свіжий виноград можете без остраху їсти. Він буде чудовим джерелом клітковини.

Я не можу не підкреслити важливість клітковини. Оскільки її споживання уповільнює процес травлення, вона допомагає контролювати рівень цукру в крові. Такі продукти, як боби, броколі, авокадо і яблука є найкращими джерелами клітковини,
– додала Шарлотта Нортон.

Медик також не рекомендує вживати білий хліб та білий рис.

Цікаво знати Дієтологиня розповіла про користь грибів: чому так важливо їх вживати

На яких продуктах варто зробити акцент


Вживайте більше овочів / Фото Unsplash

Своєю чергою існують продукти, споживання яких варто збільшити людям з діабетом другого типу. Зокрема це стосується нежирного м'яса або його замінників для тих, кому протипоказані насичені жири. Робіть акцент на овочах, адже вони є основою здорового харчування. Ці продукти насичують організм не тільки клітковиною, але вітамінами та потрібними мінералами.