Збалансоване харчування, вживання жирів, білків та вуглеводів позитивно впливає не лише на загальний стан організму, а й на волосся, зокрема. Здорово 24 діляться списком продуктів, які варто вживати, щоб покращити волосся.

Дізнайтесь Яка небезпека підстерігає дітей у пісочниці

Що варто їсти, щоб відновити волосся

Організм людини влаштований так, що він здатен засвоювати вітаміни та мінерали, отримані з їжею. Що варто їсти, аби покращити стан волосся, розповідаємо далі.


Які продукти варто їсти, щоб відновити волосся / Фото Unsplash

Лосось

Жирні кислоти омега-3, білки, вітамін В12 та залізо ви можете отримати, періодично вживаючи лосось. Заліза у цьому списку є чи не найважливішим для волосся, адже цей елемент стимулює поділ клітин, що пришвидшує ріст. Важливо вчасно виявити дефіцит цього корисного вітаміну та, за рекомендацією лікаря, почати вживати препарати заліза.

Зелені овочі


У броколі є багато вітаміну А / Фото Unsplash

Темно-зелені овочі, а саме шпинат, броколі, огірки та інші, містять у своєму складі багато вітаміну А, який необхідний для виконання імунної функції та диференціювання клітин. Також у складі є вітамін С, який сприяє кращому засвоєнню заліза в організмі.

Бобові

Квасоля та сочевиця – це справжні джерела поживних речовин. Вони забезпечують організм потрібними для росту волосся білками, залізом, цинком і біотином.

Горіхи


Горіхи містять багато вітамінів / Фото Unsplash

Майже усі види горіхів корисні та принесуть вашому організму багато поживних речовин. Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на бразильські горіхи, які містять багато селену – мінералу, який здатний позитивно впливати на здоров'я шкіри голови. Волоські горіхи також принесуть чимало користі, зокрема наситять організм альфа-лінолевою кислотою, омега-3 та цинком.

Цілозерновий хліб та каші

Часто втрату волосся пов'язують із нестачею деяких вітамінів. Аби попередити небажане випадіння, варто вживати хліб та каші. Вони багаті цинком, залізом та вітамінами групи B.

До теми Уколи, втирання, пігулки та олії: наскільки дієві процедури для відновлення волосся

Морква


Морква корисна не лише для очей / Фото Unsplash

Морква корисна не лише для зору, а й для волосся. Це справжнє джерело вітаміну А, який сприяє росту та поділу клітин, зокрема й волосяного фолікула.