У свіжому інтерв'ю для жовтневого випуску британського модного видання Vogue, Адель розповіла правду про своє схуднення. Її жага до змін заради сина перевтілила її життя назавжди та змусила працювати над собою.

Корисно Безсоння, набряки, хронічна втома: як глисти виснажують наш організм

Секрети схуднення Адель


Перевтілення Адель / Фото з інстаграму

Після перших виходів у світ після феєричного схуднення, зірка соромилась своєї нової фігури та зазнала чимало хейту від прихильниць в соцмережах. Проте її трансформації мали зовсім інше підґрунтя. Зірка ніколи не прагнула до схуднення. Її основана мета – це зміни заради сина та боротьба з тривожністю.

Я стала займатися через свою тривожності. На тренуваннях я почувала себе краще. Мова ніколи не йшла про те, щоб схуднути. Йшлося про те, щоб ставати сильнішою і приділяти якомога більше часу собі кожен день без телефону. Я звикла до цього,
– розповіла співачка у нещодавньому інтерв'ю.


Адель схудла на 45 кілограмів / Фото з інстаграму

Зірка робила акцент на фізичних навантаженням та займалась з тренером 3 рази на день. Вона пояснила, що це не обов'язково для більшості людей, адже з фінансової сторони може бути невигідно.

Я тренуюся два або три рази на день. Вранці я роблю силові вправи, вдень я зазвичай займаюся хайкінгом або боксом, а ввечері роблю кардіо,
– ділиться Адель.

Співачка займається з тренером Грегу Міле та пояснює, що саме він був її натхненням, адже за останні 3 роки вона, ймовірно, проводила з ним більше часу, ніж будь-хто інший.

Без дієти

Адель в інтерв'ю розвіяла усі міфи про те, що дотримувалась сіртфуд-дієти, як повідомляли раніше багато ЗМІ. Жінка не обмежувала себе в їжі та не відмовлялась від алкоголю: "Якщо що, я з'їдаю більше, ніж раніше, тому що я так наполегливо працюю", – сказала вона в інтерв'ю.


Зірка робила акцент на спорті / Фото з інстаграму

Цікаво знати Не набирати вагу просто: 10 порад, які врятують вашу талію і не спустошать гаманець

Адель досі полюбляє випити рожевий або апельсиновий шприц, проте тепер намагається бути більш уважною до вживання алкоголю, ніж у молоді роки. Вона поділилась, що саме смерть британської співачки Емі Уайнхаус змусила її задуматись про те, як ЗМІ зобразили б її.

Я не хочу, щоб ці люди, яких я не знаю, забрали у мене свою спадщину, мою історію і вирішили, що я можу залишити після себе або що взяти з собою,
– пояснила Адель.