Водночас є група шкідливих звичок, які в тривалій перспективі можуть негативно вплинути на самопочуття. Розповідаємо про них!

Читайте також Що їсти, щоб побороти глистів: харчова складова протиглисної терапії

Відмова від сніданку

Люди, які постійно поспішають, часто нехтують першим прийманням їжі, замінюючи сніданок на додаткові 15 хвилин у ліжку. При цьому дієтологи

Результати дослідження, в якому взяли участь 6500 осіб, показали, що відмова від сніданку підвищує ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 87%. Крім того, відсутність першого приймання їжі негативно впливає на вагу людини. Вважається, що люди, які в ранкові години повноцінно харчуються, спалюють майже у 2 рази більше калорій впродовж дня.

Кава до їжі

Не починайте день із кави / Фото Pexels

Вживання кофеїновмісного напою перед повноцінним сніданком, може серйозно нашкодити організму. Кофеїн має здатність підвищувати секрецію шлункового соку. Якщо травний тракт не матиме, що перетравлювати, а соки вже виділяються, – запуститься процес в якому руйнуватиметься шлунок.

Стакан соку на сніданок

По-перше, 1 стакан соку з магазину – це джерело цукрів, яких ви не помічаєте. По-друге, Соки, як і кава подразнюють шлунок. Якщо ви відчуваєте печію, ймовірно, причина якраз у неправильно підібраних напоях для сніданку. Замініть соки на свіжі фрукти, які містять корисну клітковину.

Жирна їжа та смажений бекон

Один шматочок бекону в день може збільшити ймовірність колоректального раку на 20%. Всього 25 грамів цього продукту можуть привести до появи пухлини в товстому кишечнику.