Як легко зміцнити зв'язки та суглоби: порада лікаря

5 жовтня 2021, 14:49
Читать новость на русском

Для того, аби зміцнити зв'язки, не обов'язково перевіряти кишківник на міцність аптечними препаратами. Ви можете налагодити роботу суглобів у домашніх умовах.

Лікар-ендокринолог Катерина Григор'єва поділилась корисним порадами у своєму інстаграмі. Вона розповіла про користь кісткового бульйону і як він впливає на суглоби.

Корисно Безсоння, набряки, хронічна втома: як глисти виснажують наш організм

Як покращити суглоби

Катерина Григор'єва рекомендує звернутись до рідкої страви, а саме кісткового бульйону. Він принесе вашому організму чимало корисні, адже:

  • Поживний і легко засвоюється: білок, який є у складі, дозволить довго почуватись ситим та підтримує стабільний рівень цукру в крові.
  • Насичений мінералами: поживні речовини, а саме кальцій, магній і фосфор, що вивільняються при термічній обробці, перешкоджають розвитку остеопорозу.
  • Містить пробіотики, які доповнюють корисну мікрофлору кишківника.
  • У складі є хондроїтин сульфат і глюкозамін, які допомагають зменшити біль і запалення в суглобах.
  • Багатий амінокислотами, а саме глутаміном, який нормалізує обмін речовин та запобігає розвитку аутоімунних захворювань, харчових алергій і непереносності.
  • Містить гліцерин, який подарує якісний і глибокий сон, підвищує увагу і концентрацію, регулює процес детоксикації в печінці та забезпечує синтез антиоксидантів.
  • Аргінін зміцнює імунітет і відновлює клітини печінки.

/
Кістковий бульйон дуже корисний / Фото Unsplash

За здоров'я суглобів та зв'язків відповідає колаген і желатин. Вони ефективно захищають і зміцнюють ці частини та містяться у кістковому бульйоні. Вони також будуть корисні для шкіри, волосся та нігтів. ⠀

До теми Кому не варто їсти домашній сир: будьте обережні

Тривалий час приготування кісткового бульйону зумовить максимальну користь, підвищить вміст мінералів та інших корисних речовин. Ендокринологиня рекомендує готувати його не менше 12 годин. Для бульйону варто використовувати кістки з яловичини або баранини, вони містять у своєму складі багато насичених жирів. Якщо ж ви хочете приготувати страву з низьким вмістом поліненасичених жирів, обирайте для цього кістки птахів. Найкраще варити бульйон під закритою кришкою, а після приготування або у процесі кипіння видалити жир.

Кістковий бульйон чудово підійде не лише для супів. Його можна додавати в інші страви.